חכמה מתונה

מגזין בריאות, כושר, כלכלה ופנאי

Uncategorized

מערכות סליקה

 

מערכות סליקה מאפשרים פתרונות מודרניים ומתקדמים לבתי העסק, בעידן הטכנולוגי והדיגיטלי המתקדם, לקוחות רבים אינם משתמשים במזומנים ועוברים יותר ויותר לשלם באמצעות ארנק דיגיטלי לכן מערכות סליקה מאפשרים קשת רחבה יותר למסחר וקניות באמצעות האינטרנט או הסמארטפון. מערכות סליקה כוללים מגוון מכשירים באמצעותם ניתן להתחיל למכור למגוון רחב יותר של לקוחות באמצעות מגוון שירותים רב יותר, מתקדם, מהיר ונוח.

מערכות סליקה מאפשר גם סליקה לא רק באינטרנט אלא גם באמצעות הסלולר עם נוחות ומהירות בביצוע התשלום ושלל שירותים כגון: אפשרות לפריסת תשלומים, מעקב אחר הפעילות של הכנסות בית העסק וניתוח המחזור העסקי, אבטחה קפדנית בתו תקן היוצר בטיחות גבוהה הן ללקוחות והן לבעל העסק, החתמת הלקוח על המסך באמצעות האצבע או משלוח קבלות ואישור העסקה ללקוחות במייל.

מכשיר סליקה לכל בית עסק מאפשר למכור במהירות ובנוחות –  כיום בעידן הדיגיטלי, עולם הקניות והסחר הפך לאלקטרוני ומאפשר לעסק באמצעות מכשיר סליקה למכור במהירות ובנוחות, ולספק מענה ללקוחות הרבים שעוברים כיום לתשלום באמצעות ארנק דיגיטלי או באינטרנט.

מכשיר סליקה מאפשר גם סליקה באמצעות הסלולר עם נוחות ומהירות בביצוע התשלום ושלל שירותים כגון: אפשרות לפריסת תשלומים, מעקב אחר הפעילות של הכנסות בית העסק, אבטחה קפדנית, החתמת הלקוח על המסך באמצעות האצבע או משלוח קבלות במייל.

מערכות סליקה הם כיום מגוונים, מתקדמים ומקצועיים וניתנים לרכישה לכל בית עסק במחירים נוחים. בתי עסק חייבים להתאים עצמם כיום לעידן דיגיטלי מתקדם זה שהפך לנפוץ אף במכירות זמניות כגון בדוכנים, בעסק נייד או במכירות בשטח.

מערכות סליקה יעניקו לכל בית עסק את הקידום, היוקרה ואת העובדה כי זהו בית עסק הרואה עצמו כמוביל בעידן הטכנולוגי, ומציב את השירות המסור, האמין ואדיב ללקוח במקום הראשון.

מערכות סליקה אינן מגבילות את הלקוחות לאמצעי תשלום אחד בלבד, כאשר לקוחות מעדיפים למעשה להשתמש בכרטיסי אשראי אף כאמצעי התשלום היחיד בקניותיהם.

מערכות סליקה כיום קיימים במגוון מכשירים איכותיים, שניתן לרכוש אותם במחירים נוחים, לשכור או לקנות על פי דרישת בית העסק והשירות ללקוח.

LEAVE A RESPONSE

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן