חכמה מתונה

מגזין בריאות, כושר, כלכלה ופנאי

Uncategorized

כבר שמעתם על תיאטרון הצפון ?

תיאטרון הצפון 

אם אתם חובבי הצגות מושבעים, וודאי יש לכם מנוי באחד מאולמות התיאטרון בארץ. אם אין לכם מנוי והינכם תושבי הצפון, תוכלו לברר בתיאטרון הצפון אשר מציע הצגות ומופעים בסגנונות שונים בכל ימות השנה.

ישנם כאלו שמוצאים את עצמם בהצגה רק בחופשת חנוכה עם הילדים, וישנם שהצגות הן סגנון הבילוי המועדף עליהם. כמו כן, ישנם כאלו שאמנם לא הולכים בתדירות לתיאטרונים, אך יודעים ליהנות מהצגה או שניים במהלך השנה, בדרך כלל להצגות שנחשבות מוכרות ומצליחות מאוד כדוגמת הכנר על הגג.

ואם אתם תושבי הצפון הנמנים עם קבוצת חובבי ההצגות, תוכלו לעשות מנוי לתיאטרון הצפון, כך שתוכלו ליהנות מהטבות והנחות שונות כחברי מועדון. בדרך זו, תוכלו לבוא להצגות ומופעים בתדירות רבה יותר.

מה מגיע לי כלקוח במנוי לתיאטרון הצפון?

תיאטרון הצפון מציע לכם מנוי בו תוכלו ליהנות ממבחר מנויים עליהם משלמים מראש, כך שכל הצגה תצא זולה יותר. דבר זה מומלץ אם אתם אכן נוטים ללכת להצגות ומופעים בתדירות גבוהה, וכולל שמונה הצגות, בנוסף להצגת בחירה והצגת מתנה, כך שמדובר סך הכל על עשרה הצגות.

המנוי כולל את ההצגות השונות המתקיימות במהלך השנה, כאשר ניתן לרכוש מנוי נלווה למופעים השונים הנכללים בסדרות המיוחדות של תיאטרון הצפון. גובה ההנחות וההטבות, תלויות בוותק של המנוי שלכם, שכן מדובר על מנוי רב שנתי – כל שנה בה אתם מחדשים את המנוי, כך אתם מגדילים את ההנחות וההטבות שלכם.

כך למשל כאשר מצטרפים לראשונה למנוי לתיאטרון הצפון, אשר נחשב כמועדון חדש לתקופה של שנה עד שנתיים, אתם זכאים להטבת יום הולדת של אחד פלוס אחד והטבה חד שנתית – כרטיס להצגה ב – 70 שקלים.

לאחר מכן, יינתנו הנחות על מחיר המנוי באם תרכשו מנוי נלווה לסדרות השונות, כאשר גובה ההנחה תעלה על פי מספר השנים בהם אתם מנויים, כפי שצוין קודם לכן. כך גם ההנחה החד שנתית על הצגת התיאטרון, שיכולה לרדת עד למחיר של כ – 45 שקלים בלבד. ואם הפכתם להיות מנויי זהב של תיאטרון הצפון, אשר מיועד לאלו המנויים למעלה מ – 10 שנים, תוכלו לקבל הטבה למסעדת רפאלו אשר נמצאת בקריון בגובה של כ – 50 שקלים.

תוכלו להיכנס לאתר החברה על מנת לברר על המנוי, שם תוכלו למצוא מידע גם בשאלות הנפוצות. כמו כן, תוכלו כמובן ליצור קשר טלפונית עם נציגי תיאטרון הצפון ולברר על תנאי המנוי.

LEAVE A RESPONSE

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן